Atgal

Pasirašyta sutartis dėl odontologijos paslaugų

2023 05 29

Rokiškio rajono ligoninė ir Rokiškio pirminis asmens sveikatos centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios tikslas yra užtikrinti skubias odontologinės pagalbos paslaugas ligoninėje besigydantiems pacientams. 

  Ši sutartis yra dalis sveikatos priežiūros sektoriaus reformos, ji siekia užtikrinti aukštos kokybės paslaugas tiems, kam skubiai reikia odontologinės pagalbos. Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis taip pat sukuria glaudų ryšį tarp Rokiškio rajono ligoninės ir Rokiškio pirminio asmens sveikatos priežiūros centro. 

  Sutartis apima įvairias skubios pagalbos odontologijos paslaugas, įskaitant skausmo malšinimą, traumų gydymą, ir kitas skubias intervencijas. Šis bendradarbiavimas yra svarbus žingsnis siekiant užtikrinti, kad pacientai, besigydantys Rokiškio rajono ligoninėje, gautų tinkamą ir skubią odontologinę pagalbą. Ji suteikia galimybę pasinaudoti tiek Rokiškio rajono ligoninės, tiek Rokiškio pirminio asmens sveikatos priežiūros centro specialistų žiniomis ir įgūdžiais, užtikrinant aukštos kvalifikacijos paslaugų teikimą.