Atgal

Atsiliepimai ir pastabos

 

 
Algirda Žemaitienė
- Už tai, kad gyvenimas grįžo į įprastą ritmą, kad mama sveika ir gali džiaugtis gyvenimu, nuoširdus ačiū už profesionalų darbą, laiku suteiktą pagalbą, žmogišką požiūrį - direktorei Ramunei Markevičienei, gydytojai Almai Tubelevičienei, gydytojai Adrianai Šedienei ir radiologų komandai. Lai Jums niekada netrūksta šilumos, atjautos ir kantrybės šiame darbe. Mes didžiuojamės, kad Rokiškyje turime tokius puikius gydytojus.
 
Stanislovas S.
-
Noriu širdingai padėkoti gydytojui Artūrui Valiuliui, nuoširdus, malonus, konkretus, kompetetingas, likau labai patenkintas, buvau išgirstas, suprastas ir maloniai priimtas. Ačiū Jums ir visai Jūsų Rokiškio covid-19 skyriaus komandai!!!
 
Raimonda Bileisiene
- Viačeslavas Kotliarovas, visa gyvenima busiu dekinga jums už rūpestį ir pastangas, kures 2016m Liepa dejote y jauna vyra kad gyventu, bet.. Gaila nutiko kitaip... Sekmes ir sveikatos jums. TIKIUOS PO TIEK LAIKO GALESIU PADĖKOTI TIESIOGEI...

Ernesta
- Labai noriu nuoširdžiai padėkoti, visam chirurgijos skyriui ir gydytojui Antanui Zadarožnui už 2020 09 16 d. atliktą tulžies šalinimo operaciją, be jokių materialių ar kitokių padėkų, viską atliko puikiai, daktaras nuostabus, tikrai žmogiškas ir savas, labai labai ačiū! :) Sesutės irgi puikios, nebuvo jokių surugusių veidų, atsakė į rūpimus klausimus ir padėjo kuo tik galėjo :) džiugu, kad yra dar žmonių, kurie nepsisant didelio krūvio dirba iš pašaukimo ir supranta ką jaučia sergantis žmogus :) sėkmės ir kantrybės jums mieli medikai :)
 
Jolanta Bareikienė
- Noriu pareikšti padėką Jūsų ligoninės priimamojo darbuotojams, greitosios pagalbos personalui, kurie dirbo š.m. balandžio 22d. Operatyviai atvyko į Anapolio kaimą, suteikė pirmą pagalbą sūnui, kuris iškrito be sąmonės, ir atvežti į ligoninę gavome greitą ir profesionalią pagalbą. Didelis didelis AČIŪ. Nuostabus Jūsų kolektyvas. Ir gydytoja Marijana Čeponytė profesionaliai, atsakingai suteikė pagalbą. Ačiū dar kartą Jums visiems. Panevėžys. Jolanta Bareikienė
 
Liuba
- Esu sužavėta aptarnavimu registratūroje, didžiausia padėka registratoriai Alionai Nakienei. Tokio malonaus ir kokybiško aptarnavimo dar Lietuvos teritorijoje nesu turėjusi. Nesvarbu,kaip vyksta registracija,telefonu ar vietoje. Visada atliekama maloniai,greitai,išsamiai ir kantriai,kas yra labai svarbu,be erzulio balse. Būtų smagu,kad visur taip aptarnautų žmonės.( Reikėtų pasimokyti poliklinikos registratūrai,amžinai nelaimingos.) Dėkoju už puikią darbuotoją.