2022 11 22

PAVIEŠINTĄ INFORMACIJĄ ŽADAMA NUODUGNIAI IŠTIRTI

Socialiniame tinkle pasirodė informacija apie netinkamą VšĮ Rokiškio rajono ligoninės medikų elgesį ir jiems mestus kaltinimus. Rokiškio rajono ligoninės direktoriaus Raimundo Martinėlio teigimu, kai tik ligoninės administracija gaus oficialų paciento artimųjų skundą ar pretenziją dėl konkrečios gydytojos elgesio, jis nedelsiant bus nagrinėjamas.

„Kadangi ligonio artimieji jau kreipėsi į mūsų įstaigos administraciją ir ši istorija viešai nuskambėjo socialiniuose tinkluose, turime reaguoti. Gydytojos elgesio svarstymas bus perduotas Rokiškio rajono ligoninės etikos komisijai, kuri nuodugniai išnagrinės šį atvejį“, – sakė R. Martinėlis.

Medicininių dalykų apie paciento būklę gydymo įstaiga negali komentuoti, nes tai draudžia Sveikatos apsaugos ministro įsakymai ir asmens duomenų reglamentas.

VšĮ Rokiškio ligoninės informacija

Cituojant ar kitaip platinant šią informaciją prašome nurodyti informacijos šaltinį.