Atgal

Mūsų ligoninėje įsidarbinusi gydytoja iš Ukrainos: „Supratau, kad noriu čia dirbti“

2022 10 31

Nuo spalio vidurio šeštadieniais VšĮ Rokiškio rajono ligoninėje echoskopijas atlieka gydytoja akušerė-ginekologė Iryna Kondrashova iš Ukrainos. Nuo pat pirmos dienos pas ją netrūksta pacientų. Pati gydytoja sako, kad Rokiškyje ją labai šiltai sutiko tiek ligoninės kolektyvas, tiek rokiškėnai.
 
 
Lietuvoje gydytoja I. Kondrashova iš Kijyvo, atsidūrė bėgdama nuo karo, į mūsų šalį ji su mama atvyko balandžio pradžioje. Iš pradžių ji įsikūrė Kazlų Rūdoje pas pažįstamus ir suprato, kad dėl neaiškios situacijos jos šalyje, tikėtina, pas mus užsibus ilgėliau, todėl iškart ėmė ieškoti darbo.
 
„Atsiverčiau Lietuvos žemėlapį, jame ieškojau ligoninių ir siuntinėjau savo CV. Tuo pačiu metu Užimtumo tarnybos puslapyje ieškojau darbo pagal savo specialybę. Artinantis vasarai man paskambino Rokiškio rajono ligoninės direktorius Raimundas Martinėlis ir pakvietė į darbo pokalbį. Atvirai sakant, po pirmojo šilto ir nuoširdaus pašnekesio supratau, kad noriu čia pasilikti dirbti. Man buvo visai nesvarbu, kad kaskart iš Vilniaus į Rokiškį pirmyn ir atgal reikės važiuoti daugiau 300 kilometrų“, – pasakojo I. Kondrashova.
 
Tuo pat metu ji sulaukė pasiūlymo dirbti vienoje iš Vilniaus poliklinikų, kur dirba ir dabar, tačiau neatmetė galimybės šeštadieniais atlikti echoskopijas ir Rokiškyje. Šiuo metu ji su mama gyvena Vilniuje, o jos dukra, taip pat gydytoja, neurologe dirba Italijoje. 
 
„Po pirmųjų apsilankymų Rokiškio rajono ligoninėje mane sužavėjo jos kolektyvas, priėmęs itin šiltai ir padedantis, kai kyla klausimų“, – sakė gydytoja iš Ukrainos.
 
Abu pirmuosius šeštadienius pas ją pacientų netrūko, per dieną ji apžiūrėdavo apie 15 rokiškėnų.
 
Nuo spalio 15 dienos Rokiškio rajono ligoninės konsultacijų skyriuje gydytoja akušerė-ginekologė I. Kondrashova dirba šeštadieniais nuo 11 iki 17 val. Ji atlieka krūtų, ginekologijos profilio, prostatos, skydliaukės, kepenų, tulžies pūslės, kasos, blužnies ir kt. ultragarsinės diagnostikos tyrimus (echoskopijas). Gydytoja taip pat teikia ir ginekologijos profilio konsultacijas.
 
Primename, kad ultragarsinės diagnostikos tyrimas (echoskopija) nemokamai atliekamas turint šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimą.
 
Registracija tyrimo atlikimui vykdoma per E. registracijos sistemą, darbo dienomis atvykus į Rokiškio rajono ligoninės registratūrą ar telefonais 8 458 55096 bei 8 620 44107.
 
(Rokiškio rajono ligoninės nuotr.)
 
Rokiškio rajono ligoninės inf.
 
Cituojant ar kitaip platinant šią informaciją prašome nurodyti informacijos šaltinį.