Pokyčiai Rokiškio rajono ligoninėje: įsteigtas Vidaus ligų profilio skyrius

2022 10 13

VšĮ Rokiškio rajono ligoninės struktūra sulaukė permainų. Rokiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu  Nervų ligų ir Vidaus ligų skyriai sujungti į vieną ir įsteigtas Vidaus ligų profilio skyrius.

Pasak Rokiškio rajono ligoninės direktoriaus Raimundo Martinėlio, sprendimą imtis tokių pokyčių lėmė tai, kad Respublikoje vykdant galvos smegenų infarkto klasterį ir įkūrus šio profilio paslaugos teikimo specializuotus centrus, pacientai, įtariant šį susirgimą, Greitosios medicinos pagalbos tiesiogiai transportuojami į tretinio lygio gydymo įstaigas.

Sumažėjus neurologijos profilio paslaugų apimtims, tenkinant viešąjį interesą bei optimizuojant žmogiškuosius resursus bei darbo organizavimą, tikslinga Vidaus ligų ir Nervų ligų profilio skyrius apjungti į vieną  – Vidaus ligų profilio skyrių.

Naujai įsteigtame skyriuje vidaus ligų profilio paslaugų teikimo apimtys nesumažės, pagerės asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo kokybė.

VšĮ Rokiškio rajono ligoninės informacija

Cituojant ar kitaip platinant šią informaciją prašome nurodyti informacijos šaltinį.