Atgal

Rokiškio rajono ligoninė tapo LSMU vidaus ligų rezidentų ruošimo baze

2022 10 06

 
VšĮ Rokiškio rajono ligoninę Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) patvirtino, kaip bazę ruošti vidaus ligų rezidentams. Tai reiškia, kad keletą mėnesių mūsų ligoninėje šios srities rezidentai atliks praktinius mokymus, prižiūrimi čia dirbančių gydytojų.
 
„Teikėme paraiškas LSMU ir Vilniaus universiteto (VU) Medicinos fakultetui, kad ligoninė galėtų tapti anesteziologijos ir reanimatologijos, chirurgijos, ortopedijos-traumatologijos ir vidaus ligų rezidentų rengimo baze. Sulaukėme žinios, patvirtinančios, kad LSMU ligoninę patvirtino vidaus ligų rezidentūros rengimo baze. Rezidentai dalį mokymų atliks Rokiškio rajono ligoninėje, tad lauksime pirmų jaunųjų medikų“, – sakė Raimundas Martinėlis, Rokiškio rajono ligoninės direktorius.
 
Vidaus ligų rezidentūros gydytojai mūsų ligoninėje galės mokytis ir dirbti su gydytojais, taip pat atliks praktinės dalies mokymus.
 
„Tikimės, kad tai mums padės pritraukti daugiau jaunų gydytojų, kurie vėliau liktų dirbti Rokiškyje“, – tikisi įstaigos vadovas.
 
Taip pat dar laukiama sprendimo ir dėl kitų rezidentūros studijų programoms pateiktų paraiškų.
 

VšĮ Rokiškio rajono ligoninės informacija

Cituojant ar kitaip platinant šią informaciją prašome nurodyti informacijos šaltinį