Atgal

Rokiškio ligoninėje atidarytas dienos stacionaras laukia pacientų

2022 08 24

Nuo rugpjūčio pradžios VšĮ Rokiškio ligoninėje pradėjo veikti dienos stacionaras, kuriame visiems Rokiškio rajono gyventojams, turintiems šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimą, teikiamos trumpalaikės medicininės paslaugos: suleidžiami ar sulašinami vaistai.
 
 
Reikia siuntimo
 
Rokiškio ligoninės direktorius Raimundas Martinėlis sako, kad per tris pirmąsias savaites, kai pradėjo veikti dienos stacionaro skyrius, jo paslaugomis jau pasinaudojo pirmieji Rokiškio rajono gyventojai.
 
„Į šį skyrių pacientai gali kreiptis turėdami popierinį arba elektroninį šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimą, kuriame nurodytas rekomenduojamas gydymas. Čia pat vietoje, pagal gydytojo nurodymus, jiems bus suleisti vaistai ar sulašinta intraveninė infuzija. Tokias procedūras vienam pacientui galime teikti dešimt dienų arba trumpesnį laiką tiek, kiek nurodyta gydytojo paskyrime“, – sakė R. Martinėlis.
 
 
Priėmimo laikas
 
Į Rokiškio ligoninės dienos stacionaro skyrių rajono gyventojus gali siųsti gydytojai, tiek dirbantys Rokiškio ligoninėje ar Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centre, tiek privačiose Rokiškio gydymo įstaigose.
 
Dienos stacionaro skyrius dirba darbo dienomis ir darbo laiku – nuo 8 iki 16 val. Jame pacientais rūpinasi vidaus ligų gydytojas Tadeušas Chadyšas ir slaugytoja Ingrida Banevičienė.
 
„Rokiškėnai, savarankiškai užsinorėję „pasistiprinti“ sveikatą vaistais ir lašelinėmis, nebus priimami, nes dienos stacionare medicinos paslaugas, finansuojamas Valstybinės ligonių kasos lėšomis, teikiame tik griežtai pagal gydytojo nurodymus“, – teigė R. Martinėlis.
 
Kaip patekti?
 
Į Rokiškio ligoninės dienos stacionarą galima patekti dviem būdais: ateiti tiesiai į priėmimo kambarį arba iš anksto užsiregistruoti telefonu. Pirmuoju atveju, jus pasitiks ir į dienos stacionaro palatą nusives slaugytoja, antruoju, su medikais susiderinsite jums patogų atvykimo procedūroms laiką.
 
„Į Rokiškio ligoninės dienos stacionarą gali kreiptis visi rokiškėnai, gyvenantys tiek mieste, tiek rajone. Ateinant su savimi reikia atsinešti gydytojo siuntimą, skiedinius ir vaistus, kurių suleidimui ar sulašinimui Rokiškio ligoninė naudos savo švirkštus ir sistemas infuzinei lašelinei. Reikia paminėti, kad procedūriniame kabinete specialiai skirtoje dėžutėje pacientai galės palikti visus savo vaistus, kad kasdien nereikėtų nešiotis“, – sakė R. Martinėlis.
 
 
Modernios palatos
 
Šiuo metu naujai įrengtame dienos stacionaro skyriuje yra keturios naujos, funkcionalios pacientams skirtos lovos, šalia jų įrengti skubios pagalbos iškvietimo mygtukas ir deguonies tiekimas sistema. Šalia palatos – higienos  kambarys.
 
Pasak Rokiškio ligoninės direktoriaus, jeigu bus poreikis, gydymo įstaigos administracija planuoja didinti dienos stacionaro lovų skaičių tiek, kiek reikės.
 
Naudinga žinoti
 
Išankstinė registracija, jeigu pacientas nori susiderinti patogų procedūrų laiką, ir informacija dėl Rokiškio ligoninės dienos stacionaro paslaugų teikiama telefono numeriu 8 458 55110.
 
Skyriaus darbo laikas – I–V, 8–16 val.
 
Adresas: V. Lašo g. 3, Rokiškis.
VšĮ Rokiškio rajono ligoninės informacija
 
 
Cituojant ar kitaip platinant šią informaciją prašome nurodyti informacijos šaltinį.