Atgal

Tarptautinė slaugytojų diena

2023 05 16

Gegužės 12 d. ligoninėje organizuotas renginys Tarptautinei slaugytojo dienai paminėti, kuris apjungė ne tik slaugytojas ir slaugytojų padėjėjas, bet ir gydytojus bei kitą įstaigos personalą. Tai puikus būdas pabrėžti visų šių profesinių grupių indėlį į sveikatos priežiūrą ir visuomenės gerovę.

Draugiškoje ir jaukioje renginio atmosferoje pokalbių metu buvo dalijamasi darbo patirtimi, šypsenomis. Toks sąlytis ir bendravimas stiprina kolektyvą, skatina profesinius santykius ir palaiko gerą darbo dvasią. Tai ypač svarbu sveikatos priežiūros srityje, kur bendradarbiavimas ir tarpusavio parama yra esminiai.

       Renginio metu įstaigos direktoriaus įteikė padėkas slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už atsakingą ir profesionalų darbą, pabrėžė jų darbo svarbą ir indėlį į sveikatos priežiūrą. LSSO Rokiškio skyriaus pirmininkė Ž. Prascienienė pasveikino visus darbuotojus su švente, priminė,  kad kantrybė, atsidavimas ir nuolatinis darbas yra nepakeičiami rūpinantis pacientų sveikata, palinkėjo visiems išlikti sveikiems ir optimistiškiems. Džiaugiamės slaugytoja D. Šniokiene, kuri atkreipė dėmesį į poezijos dvasią ir pasidalino savo eilėraščiais, įtrauktais į medicinos darbuotojų literatų poezijos rinkinį.

       Dar kartą sveikiname visas slaugytojas, slaugytojų padėjėjas, gydytojus ir visus kitus sveikatos priežiūros darbuotojus, kurie kasdien deda dideles pastangas užtikrinti mūsų gerovę. Jūsų darbas ir įnašas yra nepakeičiamas, ir mes esame jums labai dėkingi.