Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Rokiškio ir Kupiškio ligoninių teikiant asmens sveikatos priežiūros paslaugas

2023 05 22

Džiugu pranešti, jog Rokiškio rajono ligoninė ir Kupiškio ligoninė pradeda svarbų bendradarbiavimą sveikatos apsaugos sistemos reformos kontekste!  Šiuo metu vyksta reformos, kurios siekia pagerinti sveikatos priežiūros paslaugas visoje šalyje. Mes įsipareigojame prisidėti prie šių reformų ir bendradarbiauti su Vyriausybe ir Sveikatos apsaugos ministerija, siekdami užtikrinti, kad kiekvienas pacientas gautų aukštos kokybės, lengvai pasiekiamas medicinines paslaugas. Ši bendradarbiavimo sutartis yra tik vienas iš žingsnių šio tikslo link.

Bendradarbiavimo sutartis leis mums efektyviai teikti kompiuterinės tomografijos, radiologijos ir intensyviosios terapijos paslaugas Kupiškio ligoninės stacionare gulintiems pacientams. Mūsų aukštos kokybės medicininė įranga ir kvalifikuotas personalas užtikrins tikslumą, greitą diagnozę ir pacientų gerovę.

Esame įsitikinę, kad šis bendradarbiavimas stiprins abiejų ligoninių veiklą ir suteiks pacientams dar daugiau kokybiškų medicininių paslaugų.