Kolonoskopijos paslaugos

2020 02 06

VšĮ Rokiškio rajono ligoninė informuoja, jog nuo š.m. pradžios konultacijų ir diagnostikos skyriuje pradėtos teikti kolonoskopijos paslaugos pacientams pagal storojo žarnyno vėžio prevencijos programą. Tyrimus atlieka abdominalinės chirurgijos gydytojas Edgaras Kulikauskas.

Registruotis galima įstaigos registratūroje darbo dienomis nuo 7.00 iki 16.00 val.

Tyrimui pacientas turi atvykti nevalgęs, negėręs, su šeimos gydytojo siuntimu ir lydinčiu asmeniu, nes kolonoskopija atliekama taikant bendrinę  nejautrą.

Pacientų prašome tinkamai pasiruošti tyrimo atlikimui, nes nuo žarnyno išvalymo labai priklauso kolonoskopijos kokybė, apžiūros trukmė ir diagnostikos galimybės.

Apie pasiruošimą kolonoskopijai pacientus išsamiai informuoja siunčiantis šeimos gydytojas arba kabineto slaugytoja.