Karščiavimo klinika

2020 04 20

Informuojame, kad vadovaujantis Rokiškio rajono savivaldybės sprendimu, VšĮ Rokiškio rajono ligoninėje nuo 2020 m. balandžio 20 dpradeda veiklą Karščiavimo klinika, kuri teiks ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams.
     Klinikos darbo laikas nuo 9.00 iki 13.00 val., adresas: V.Lašo g. 3 (įvažiavimas nuo Kęstučio gatvės, sekti nuorodas).
Į Karščiavimo kliniką pacientai bus priimami šeimos gydytojo siuntimu, prieš tai klinikos koordinatoriui susisiekus su pacientu ir suderinus  jo vizito laiką bei atvykimo galimybes. Pacientams griežtai draudžiama į Karščiavimo kliniką vykti taksi automobiliu ar viešuoju transportu. Be šeimos gydytojo siuntimo atvykę asmenys nebus priimami.
  Atvykus prašome laukti automobilyje prie Karščiavimo klinikos įrengtoje automobilių stovėjimo aištelėje -  prie Jūsų prieis koordinatorius ir nurodys tolimesnius veiksmus.