Atgal

LANKYTOJŲ IR PACIENTUI DĖMESIUI

2020 03 13

LANKYTOJŲ IR PACIENTUI DĖMESIUI,    SUGRIEŽTINUS PREVENCINES PRIEMONES LIETUVOJE, SIEKIANT UŽKIRSTI KELIĄ KORONAVIRUSO  (COVID-19) PLITIMUI, VŠĮ ROKIŠKIO RAJONO LIGONINĖ, SAUGODAMA JŪSŲ ARTIMŲJŲ(GYDOMŲ LIGONINĖJE) SVEIKATĄ, GRIEŽTINA  KARANTINO SĄLYGAS:

-        DRAUDŽIAMAS LIGONIŲ LANKYMAS. IŠDUOTI LEIDIMAI NEGALIOJA.

-         Į PRIĖMIMO – SKUBIOS PAGALBOS SKYRIŲ BUS ĮLEIDŽIAMI TIK LIGONIAI, BE  LYDINČIŲ ASMENŲ. PRAŠYTUME ARTIMUOSIUS PALAUKTI LAUKE AR MAŠINOJE.

-        PACIENTAMS, ATVYKUSIEMS GYDYTOJŲ KONSULTACIJOMS AR BŪTINOSIOS PAGALBOS TEIKIMUI, ATLIEKAMA APKLAUSA IR NUOTOLINIS TEMPERATŪROS MATAVIMAS.

-        PAGEIDAUTINA, KAD PACIENTAI Į ĮSTAIGĄ ATVYKTŲ DĖVĖDAMI VIENKARTINES KAUKES.

PRIMENAME, KAD ASMENIS, ATVYKUSIUS IŠ BET KURIOS UŽSIENO ŠALIES AR KONTAKTAVUSIUS SU ATVYKUSIAIS, SUKARŠČIAVUS AR ATSIRADUS KITIEMS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ SIMPTOMAMS, PRAŠOME SKAMBINTI TELEFONO NUMERIU 112, KUR JUMS BUS SUTEIKTA IŠSAMI INFORMACIJA.

TIKIMĖS SAVITARPIO SUPRATINGUMO