Gydytojas otorinolaringologas

2019 08 05

VšĮ Rokiškio rajono ligoninės Konsultacijų ir diagnostikos skyriuje pradėjo dirbti gydytojas otorinolaringologas Romas Truncė, turintis aukščiausią gydytojo otorinolaringologo kvalifikacinę kategoriją.

Jis apie 40 metų dirbo VšĮ  Respublikinės Panevėžio ligoninės konsultacijų ir stacionaro skyriuose, eilę metų vertėsi privačia praktika.

Šiuo metu R.Truncė dirbs tik mūsų įstaigoje, konsultuos ir operuos pacientus, turinčius nosies-gerklės patologiją. Gydytojas atlieka chirurgines operacijas: taiso nosies pertvaros defektus, traumines nosies deformacijas trukdančias kvėpavimui, operuoja nosies polipus, chirurginiu būdu gydo lėtinę slogą, operuoja gomurio patologiją dėl knarkimo, atlieka liežuvio šaknies korekcijas dėl trumpalaikio kvėpavimo sutrikimo miego metu (apnae), ausų kaušelių traumines deformacijas ir kt.